Belenco Quartz Kaplama

Quartz taşların elmasa yaklaşan saflığının verdiği sağlamlık ve inanılması güç dayanıklılık, onu cazip kılan tek özellikleri değil. Özel kaplamaların özel taşı quartz yani bilinen adı ile kuvars taşı, nadide bulunan bir güzellik olması ile dekorasyonda da nadide güzellikler yaratmak isteyenlerin tercihi. Belenco serisi ile daha çok sade ve etkileyici quartz kaplama çeşitlerinin arayışında olanlar için mükemmel bir alternatif oluşturmasının yanı sıra doğanın en saf halini mekan ya da evlerinize taşımanıza yardımcı oluyor.

Daha fazla Belenco çeşidi için tıklayınız..

Shara Beige Belenco
Beyaz tonlarında Belenco Quartz
Belenco serisi içerisinde bulunan beyaz rengin verdiği aydınlığının anında dikkatinizi çekeceği açık renklerdeki quartz taş kaplama çeşitleri, adeta doğanın bu taşlara sunduğu saflığı bizlere bir ayna gibi yansıtan türden. Quartz taşların doğal olarak sahip olduğu yüksek saflık oranı onu yeterince avantajlı kılarken, özel mekanları çok daha parlak ve ışıltılı göstermek isteyenler için beyazın ağırlıklı olduğu çeşitler ile Belenco quartz dekorlarınızı özel kılmak için harika bir uyum sergiliyor.
Parlak ve uyumlu quartz renkleri arasında pürüzsüz beyazlığı ile Perla White Belenco ile Angel White Belenco, nispeten koyuya çalarak daha da griye yaklaşan beyaz tonlarındaki Juliet White Belenco, Iceberg Belenco gibi çeşitler tercih edilirken, daha desenli dokular için Kashmera White Belenco ya da Fairy White Belenco quartz kaplama çeşitleri tercih etmek mümkün.

Belenco Çeşitleri

Magnesia Belenco
Farklı tonlarda ve desenlerde Belenco Quartz
Kahve, füme gibi buğulu ancak asil renkleri dekorasyonda kullanmak isteyenlerin yanında Belenco türleri içerisinde bulunan alacalı modeller ile daha desenli bir görüntü elde etmek isteyenler için de farklı quartz kaplama çeşitlerini görmek mümkün. Montana Grey Belenco daha damarlı desenleri sahip bir gri tonuyken, benzer griliği Kristella Grey Belenco ile daha gözenekli bir imaj ile yakalamak mümkün. Desenler tarzlardan hoşlananlara ise Magnesia Belenco kaplamanın hipnotize edici metalik etkisi sunuluyor.

Koyu renkli belenco çeşitleri.

Spa Black Belenco
Koyu tonlarda Belenco Quartz
Gala Black Belenco çeşidir tercihi siyahın geceyi andıran derin halinden yana kullanmak isteyenler için sunulan bir alternatif olurken, bir diğer siyah quartz kaplama çeşidi olan Spa Black Belenco ise nispeten açık renklerdeki desenlerin siyah zemin üzerinde hayat bulduğu görünümden hoşlananların tercihi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
WhatsApp Mesaj Gönder
Protaş Mermere Hoşgeldiniz..!
Nasıl yardımcı olabiliriz.??
Powered by