Dekton Quartz Taşlar

Quartz yani kuvars adıyla bildiğimiz değerli kaplama ürünleri yüksek saflık derecesi ile sağlamlık konusunda rakip tanımayan özelliklere sahip taşlar. Farklı kullanım alanlarında dekorasyonda kendini özel hissetmek isteyen ve bu özel oluşunu yansıtmak isteyenlerin tercih ettiği quartz taşlarda farklı görünümlere sahip çok sayıda alternatife sahip olmak da mümkün. En asil ve ağır görünümlü quartz kaplamaları sunan Dekton quartz çeşitleri ise klasik renkleri doğanın büyüleyen kalitede ürünleri ile birleştiriyor.
Bej tonları
Auro Dekton quartz kaplama gibi desenlere sahip çeşitlere ile doğal taş kaplamalarındaki damarı dokunun en zarif halini dekorasyonda yakalamak mümkün. Taşlarda kendine has desenlerin açık renklerde çok daha belirgin olması ile birlikte, elmasa yaklaşan sağlamlığını hak ettiği şıklıkta kullanılabilmesi için tercihini düz bej tonlarında yapmak isteyenler de olabilir. Bu konuda ise farklı tonlarda seçenekler oluşturan Halo Dekton, Irok Dekton, Sirocco Dekton, Zenith Dekton ve Strato Dekton gibi düz dokuya sahip ya da desenlerin oldukça belirli belirsiz olduğu quartz kaplama modelelrine bakmanızda fayda var.

Zenith Dekton
Kahve tonları
Kahvenin yarattığı ağırbaşlı lükslükten ve antik dokudan yararlanmak isteyenlere quartz kaplamanın avantajlı niteliklerini sunmanın yanında bu tonlarının yumuşak dokusunu da tavsiye ediyoruz. Kadum Dekton gibi alacalı geçişlere rağmen genel olarak kahvenin en sıcak tonunun hakim olduğu modellerin yanında daha buğulu bir görünüm için Keranium Dekton tercih etmek de mümkün. Peki bu quartz kaplamaların yalnızca mekanlar, oteller gibi geniş ve estetiğin ön planda olduğu alanlarda değil, dilerseniz mutfak bankosu ya da banyo tezgahı gibi size özel alanlarda da kullanılmasını istemez miydiniz? Size bunlar gibi ve daha birçok alanda kahvenin en şık halini sunan Dekton quartz serisinde dilerseniz kahveden yeşile kaçan doğal renklerden oluşan Vegha modeli de inceleyebilirsiniz.

Vegha Dekton
Koyu tonlar
Sirius Dekton, Spectra Dekton, Domoos Dekton gibi quartz kaplama seçenekleri ise, size siyah ya da siyaha yakın tonların birbirine yakın olmasına rağmen sırrını detaylarında saklayan benzer modelleri ile koyu renklerin quartz kaplamadaki sağlayacağı asil ve dekoratif şıklık konusunda yardımcı olmaktadır.

Sirius Dekton

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
WhatsApp Mesaj Gönder
Protaş Mermere Hoşgeldiniz..!
Nasıl yardımcı olabiliriz.??
Powered by