İTHAL TAŞLAR – MERMERLER

Fantastik Renklerde İthal Taş Kaplama Seçenekleri
İthal taş kaplamaları zemin ya da tezgâh gibi taş kaplamaların tercih edilebileceği birçok alanda fark yaratmaya devam ediyor. En klasik zevklere hitap eden modellerden en sıra dışı renkleri doğanın bize sunmasına kadar birçok alternatifle karşılacağınız ithal taş modellerinde fantastik renkleri keşfetmeye başlamanız, mükemmel iç mekan tasarımlarına sahip olmanız için şart olabilir.
Pembe ve lila tonlarında ithal taşlar
Rüya gibi tasarımlar için pembe ve lila gibi soft renklerin fantastik bir görünüm sağladığı ithal taş modelleri herkes gibi sizin de beğeninize hitap edecektir. Pembe gibi zeminlerin üstünde desenlerin daha flu görünmesi sayesinde etkileyici bir hava kazanan ithal taş modellerini banyo tezgahlarından toplu alan zeminlerine kadar farklılık aradığınız her alanda uygulamamız mümkündür.

rosa portugal monte
Çizgili damarlı desenlerin paralel dalgalar oluşturduğu görüntülerden hoşlananlar için Rosa Portugal Monte ithal taş modelini tavsiye etmek, yanlış olmayacaktır. Bu konuda en iyi seçeneği sunan Rosa Portugal haricinde elbette pembenin zemin oluşturduğu başka desenler de görmek mümkün.

rhadonite fantastico

Siyah ve griye dönük koyu renklerin dağınık bir dağılım gösterdiği değişik desenleri görmenin mümkün olduğu Rhadonite ve Rhadonite Fantastico ithal taş modelleri daha buğulu ancak daha farklı bir görüntü sağlayacak kaplama seçenekleridir. Özellikle banyo gibi soft renklerin hakim olmasının oldukça huzur verici bir atmosfer sağlayacağı kapalı ve nispeten küçük alanlarda bu modellerde ithal taş kapmalar kullanmak akıllıca olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
WhatsApp Mesaj Gönder
Protaş Mermere Hoşgeldiniz..!
Nasıl yardımcı olabiliriz.??
Powered by