GRANİT KAPLAMA

Granit Kaplama

Özellikle zemin kaplama amacıyla gördüğümüz ancak tüm kaplama işlemlerinde kullanıma müsait olması ile avantajlı olan granitler, doğal bir görünüm tercih edenlerin favorisi olabilir. Granit zeminler kiri belli etmeyen doğal yapısı ve temizliğe uygunluğu ile özellikle yoğunluğun fazla olduğu kalabalık alanların zeminleri için ideal kaplama malzemeleridir.

Granit Kaplama

Farklı zeminler için farklı granit kaplama fikirleri

Granit türleri size oldukça geniş bir seçenek ağı sunmakla birlikte, ağır işçiliği ve özel bir dokuya sahip olması nedeniyle diğer kaplamalara göre bir miktar daha maliyetli olabilir. Ancak dayanıklılığı, temizlenirliği ve yıllara meydan okuyan sağlamlığı ile bu maliyetin uzun vadede ciddi anlamda kar sağlayacağı da unutulmamalıdır.
Kararınızı verme aşamasında karşınıza Coffe Brown Granit adıyla üretilen kahverengi, Cristy Blue Granit adıyla üretilen mavi ve Kashmir White Granit adıyla görebileceğiniz beyaz renklerde granitler sunulmaktadır. Ancak renk çeşitliliği konusunda karar vermek için fonksiyonellik referans alınabilir.

Ev gibi dekorasyon ve şıklığın ön planda olduğu iç mekanlarda New Imperial Red Granit adıyla sunulan kırmızı renkte granit kaplama tercih edilerek evler daha canlı bir hal alabilir. Ancak genelde lüks ve görkemli oteller daha ferah ve aydınlık bir dinlenme mekanı vaat edebilmek için beyaz granit kaplama tercih etmektedir. İşlek noktalarda ise kirliliğin kamufle edilebilmesi açısından Nero Zimbabwe Granit gibi siyah renkli olan granit kaplama tercih edilebilir.

Bilgi almak için Telefon Numaramız: +90 232 887 1003

Mesaj Gönder
WhatsApp Mesaj Gönder
Protaş Mermere Hoşgeldiniz..!
Nasıl yardımcı olabiliriz.??
Powered by