SİLESTONE MERMER ÇEŞİTLERİ

Silestone Kaplama Quartz Kaplama
Quartz taşının kaplama alanında sunduğu ayrıcalıklar elmasa yakın saflık yüzdesine sahip olması ile gelirken, bu güçlü özellik quartzın nadide bulunan güzelliği ile birleştirilince ortaya büyük beğeni toplayan ve sağlamlığı ile hayran bırakan kaplamalar çıkıyor. Usta ellerde ve nano teknolojiden güç alarak yapılan işlemeler ile kullanıma hazır hale getirilen kuvars yani quartz taşlar, bilimin de işin içine girmesi ile ekstra avantajlı bir hal alabiliyor. Bu taşlar sahip olduğu özelliklere eklenen uygulama yöntemleri sayesinde kir ve lekeleri kendinden uzaklaştırma özelliğine sahip olurken yıllara meydan okuyan cinsten sağlamlıklarını da hatırlatmak gerekiyor.
Tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyenlere en açık tonlardan en canlı renklere kadar birçok farklı uçtan seçenek sunan Silestone Qaurtz serisi ise dekorda şıklığa önem veren klas ruhların tercihi.

Bianco Zeus Silestone
Klasik renklerde Silestone
Grinin gizemli havasından, siyahın asil derinliğine, beyazın parlak ve ferahlık yaratan görünümünden kahvenin buğulu şıklığına kadar en klasik renklerin doğa tarafından ustaca bizlere sunulduğunu gördüğümüz Silestone serisi ile quartz kaplama kalitesini tecrübe etmek isteyen hemen herkesin zevkine uygun bir seçenek bulmak mümkün.
White Diamond Silestone, White Storm Silestone, Bianco Zeus Silestone gibi quartz türleri beyazın farklı tonlarını zemin alan görüntülere yer verirken, yine beyazın odak noktasında olduğu ancak daha hareketli tarzlardan hoşlananlar için Bianco Orion Silestone, Bianco Rivers Silestone, Pulsar Silestone gibi quartz türleri sunulabiliyor.

White Diamond Silestone
Zirconium Silestone grinin en parlak ve metalik halini yansıtırken, klasik gri anlayışından şaşmak istemeyenlere ise Griss Expo Silestone ya da Grey Moss Silestone gibi farklı tonlardaki düz gri dokular beğeni kazanacak şekilde sunulabiliyor.

Gris Expo Silestone
Dreis Silestone ve Amazon Silestone ise serinin içerisindeki koyu tonlarla ilgilenenlerin mutlaka göz atması gereken seçenekler arasında geliyor.

Verde Fun Silestone
Farklı renk çeşitleri ile Silestone
Verde fun Silestone, quartz seçenekleri arasında alışkın olmadığımız bir şekilde yeşilin en canlı halini bizlere sunan farklı bir alternatif. Dekorasyonda eğlenceli olduğu kadar kaliteli görüntülere yer vermek isteyenlere yeşile ek olarak kırmızının da en can alıcı tonu ile yanıt veren Rosso Monza Silestone quartz çeşidi bu alanda göz dolduran seçeneklerden bir diğeri.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
WhatsApp Mesaj Gönder
Protaş Mermere Hoşgeldiniz..!
Nasıl yardımcı olabiliriz.??
Powered by