İTHAL MERMER

Açık Renklerde İthal Taşlar
Kaplama için doğanın sunduğu büyüleyici görselliğin yanında uzun süreli kullanım ömrü avantajından yararlanmak isteyenler için dünya geneline özgü farklı ithal taş modelleri sunuluyor. İthal taşlar, Avrupai bir görünüm ile dekorasyonunu daha modern ve özel kılmak isteyenlerin tercihi olurken, bu taşların farklı renk seçenekleri sunması sayesinde bireysel çizginizi de yansıtmanız he otel ve restoran gibi mekanlar için hem de evin iç mimarisi için mümkün olabiliyor.
Açık renklerde ithal taş kaplama
Aydınlık mekanlar yaratmak ya da hijyenik algı uyandırmanın öncelikli olduğu banyo ve mutfak gibi alanlarda lavabo kaplamadan taş zemin kaplamaya kadar birçok farklı kullanım fonksiyonundan yararlandığımız açık tonlarda ithal taşlar mevcut.

thassos white
Dümdüz ve taşlara özgü pürüzsüz aydınlık için puslu beyaz tonu ile Thassos White ithal taş kaplama modeli tavsiye edilirken, oldukça benzer tonlarda zeminler üzerinde desenler olan ithal taşlar da görmek mümkün.

calacatta grigio
Enine damarlı desenler için Statarietto ithal taş ve aynı desen yapısının boyuna olan farklı versiyonu için Calacatta Grigio ya da Calacatta Crema gibi ithal taşların incelenmesi mümkün. Aynı zeminlerde farklı desenler arayanlara yanıt ise daha petekli damarlanmalara sahip olan Arabescato ithal taş seçeneği ile sağlanıyor. Bianco Carrara ithal taş kaplama modeli ise daha gözenekli dokulara sahip görünümden hoşlananlar için yine buğulu renklerde ancak bir o kadar aydınlık bir alternatif.

 

grey serpegiante
Beyazın aydınlık yapısından bir miktar daha koyu tonlardan hoşlanan ancak yine de aydınlık görünümü korumak isteyenler için gri ithal taş kaplama seçeneklerine göz atmakta fayda var. Bu konuda ise Grey Serpegiante oldukça akıllıca bir öneri olacak. Grinin içerisine maviye çalan tonlarda katmanların karıştığı ve oldukça modern bir görünüme sahip olan ilgi çekici ithal taş kaplama modellerinden Palisandro Fantatico da beğeni kazanan doğal görünüm önerilerimizden biri.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
WhatsApp Mesaj Gönder
Protaş Mermere Hoşgeldiniz..!
Nasıl yardımcı olabiliriz.??
Powered by