Doğal Taş Kaplamalar
Doğal taşlar yüzyıllardır verdikleri şifa ve ruh hali üzerine yaptığı pozitif etkiler ile birçok alanda kullanılıyor. Geçmişin etkileyici yüzü doğal taşları yalnızca etkileri ile değil göz alan görünümleri ile de kullanmak mümkün. Bunun için de en ideal yol olan doğal taş kaplama modelleri, parlaklığın, canlılığın,renkliliğin ve etkileyiciliğin en doğal halini bizlere sunuyor. Mekan zeminlerinde kullanımı ile konuklara iddialı bir giriş sunan, banyolara açık renkleri ile aydınlık ve huzur veren ya da en iştah açıcı sofraların değişmez mekanı mutfakları canlandıran doğal taş kaplamalar ile yüzyılların şifa verici dokusunu modern yöntemlerin çağa ayak uyduran tasarımları ile birleştirmiş oluyor.
En özel doğal taş kaplama çeşitleri
Doğal taşlar sunduğu renk çeşitliliği sayesinde sizlere yalnızca belli başlı renklerle değil, diğer kaplama malzemelerinden farklı olarak doğaya ait büyüleyici renk çeşitliliğini de sunuyor. Siyahın derinlik katan görünümü ile beyaz tonlarının ferahlatıcı etkisini, kahve tonlarının klasik şıklığı ile bej tonlarının modern havasını bir arada görmemiz mümkün olan doğal taş kaplama modelleri arasında karar vermek oldukça zor görünüyor.
Bej ve sütlü kahvenin farklı ton ve desenlerinin asimetrik ve geometrik şekillerle dağılım gösterdiği Jurassic Petrified Wood Light doğal taş kaplama seçeneği, ahşap klasiğini doğal taş etkisi ile bir arada görmek isteyenlere göre. Petrified Wood With Gold modeli isekahveyi karşımıza daha koyu tonlarda çıkararak ahşap temasına vurguda bulunuyor.

Jurassic-Petrified Wood Light

SMokey Quartz Blacklit doğal taş kaplama modeli siyahın dumanlı havasını açık renklerin yer yer dağılımı ile dengeleyici bir hale sokarken, Shelflinte bu dumanlı görünümü gri tonlarında görmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Shelflinte
Alacalı renkleri ile adeta bir taş bahçesini andıran Tofu Garden Chrysoprase doğal taş kaplama, yeşil tonları ağırlıklı ve doğallığın ön planda olduğu desenlere sahip özgün bir seçenek.

Tofu Garden Chrysoprase

Daha da açık tonlar ile beyazın en parıltılı ve aydınlık halini dekorasyona taşımak isteyenler için White Quartz Blacklit ve White Quartz seçeneklerine göz atmakta kesinlikle fayda var. Renk seçeneği konusunda çok daha fazlasının sizi beklediği doğal taş kaplama modellerinden etkilenmemek mümkün olmayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
WhatsApp Mesaj Gönder
Protaş Mermere Hoşgeldiniz..!
Nasıl yardımcı olabiliriz.??
Powered by